/ Ödeme ve Teslimat

Hobim Sanatım / Hobi Malzemeleri ve Ürünleri

ÖDEME VE TESLİMAT

 

- ÖDEME -

Yapılan alışveriş sonrası sonrası ödeme şekli Kapıda ve Havale yolu ile yapılmaktadır.

1- Kapıda Ödeme;

Kapıda ödeme seçeneği ile yapılan alışverişlerde Yuriçi Kargo'nun kapıda ödeme ve teslim alma koşulları geçerli olacaktır. 

(Kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapan sonrasında kendilerine kargolanan ürünleri sipariş esnasında hiç bir ücret ödemediği için keyfi olarak teslim almayan siparişlerinin arkasında durmayan  müşterilerimize, şirketimizi zarara uğratarak diğer müşterilerimize vereceğimiz hizmeti aksatan moral ve iş gücü kaybına neden olmalarından dolayı her türlü hukuki hakkımızın saklı olduğunu hatırlatmak isteriz. 

- Karşı(Kapıda) ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur.

- Teslim alınmayan ürünler iade edilemez.

- Teslim alınmayıp iade edilen paketler, yurtiçi kargo  tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir.

- Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği TC. Kimlik Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak;

-Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.

- Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini hobimsanatim.com sitesi müşterileri peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

Saygı değer müşterilerimizin bilgilerine sunarız.)

2- Kredi kartı ile Ödeme;GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3-D Secure

Internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. Sistemin Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına Verified by Visa MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise SecureCode isimleri verilmektedir.

3-D Secure Neden Güvenlidir?

www.hobisanat.com - 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir.

 İyzico ile 7/24 güvenli alışveriş 

-TESLİMAT-

Alışveriş sonrası teslimat seçeneklerinde yer alan kargo firmaları tarafından ürün/ürünlere adresinize teslim edilecek olup, yola çıkan siparişleriniz hakkında mail yoluyla alıcıya bilgilendirme maili gönderilecek ve takip numarası ile alıcı kargo takipibi yapabilecektir. 

Üye Olun, indirim fırsatlarından yaralanıp yenilikleri takip edin

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • Pinterest - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember

HIZLIMENÜ

ÜRÜNLER

BOYALAR

KURUMSAL HİZMETLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

©2020 tüm hakları Hobim Sanatım Mağazasına aittir

hs_logo.png
0
  • Gri Instagram Simge
  • Gri Facebook Simge
  • Gri Pinterest Simge